lt  . en 
Pasiekimai » 2016-17 m.m. pasiekimai spausdinti

2016–2017 m. m. rajoninių olimpiadų nugalėtojai

 

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Dalykas/konkursas (mokytojas)

Vieta

1

Ieva Antanavičiūtė

IIc

Anglų kalbos konkursas (V. Imbrasienė)

I

2

Ignas Protopavičius

IIIc

Anglų kalba (11 kl.) (A. Ščitnik)

III

3

Evelina Mackevičiūtė

IIa

Informacinės technolog. (I. Paulikaitienė)

II

4

Gediminas Stankevičius

IVc

Informacinės technolog. (I. Paulikaitienė)

III

5

Ramūnas Povilaitis

IIIc

Informacinės technolog. (I. Paulikaitienė)

II

6

Vilius Birštonas

IIIa

Informacinės technolog. (I. Paulikaitienė)

III

7

Ieva Žarskytė

IIIc

Biologija (R. Lazdauskienė)

III

8

Ieva Žarskytė

IIIc

Chemija (L. Zdancevičius)

III

9

Miglė Rickevičiūtė

Ib

Fizika (J. Judickienė)

II

10

Dominykas Pauža

IVc

Fizika (J. Judickienė)

II

11

Greta Geištoraitytė

IVb

Fizika (J. Judickienė)

III

12

Ugnė Rickevičiūtė

IIb

Matematika (A. Spangevičienė)

III

13

Miglė Rickevičiūtė

Ib

Matematika (A. Spangevičienė)

I

14

Dominykas Pauža

IVc

Matematika (A. Spangevičienė)

III

15

Laurynas Mickevičius

Ic

Matematika (V. Kriščiūnaitė)

III

16

Ieva Žarskytė

IIIc

Istorija (V. Venckūnienė)

III

17

Audrius Janulevičius

IIIc

Istorija (V. Venckūnienė)

I

18

Benita Mickevičiūtė

IVa

Dailė (D. Viliušienė)

II

19

Milda Abraitytė

IIb

Dailė (D. Viliušienė)

III

20

Akvilė Prochorovaitė

IVb

Technologijos (D. Viliušienė)

I

21

Skaistė Navickaitė

IIa

Technologijos (D. Viliušienė)

II

22

Ieva Antanavičiūtė

IIc

Geografija (R. Šukaitytė)

III

23

Karolis Vasiliauskas

IIIa

Geografija (R. Šukaitytė)

III

24

Karolis Bradūnas

IIb

Geografija (R. Šukaitytė)

II

25

Komanda (G. Smolskytė, V. Kokanskytė,  M. Geištoraitytė, M. Kavaliauskaitė)

 

Muzika (V. Gaurienė)

I

26

Miglė Rickevičiūtė

Ib

Geografijos olimpiada „Dėlionė“

(R. Šukaitytė)

III

 

 

 

2016–2017 m. m. rajoninių varžybų ir konkursų nugalėtojai

 

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Dalykas /konkursas (mokytojas)

Vieta

1

Ugnė Rickevičiūtė

IIb

49-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso II turas

(N. Černauskienė)

Laureatas, darbas siunčiamas į šalies etapą

2

Lukas Svobonas, Gediminas Stankevičius

IVb

IVc

Kūrybinių darbų konkursas „Gimtinės taku“, skirtas poetui, publicistui K. Bradūnui

(R. Gutkovienė)

I (kompiuterinis žaidimas-labirintas, Multimedijos produktų sekcija)

3

Gabija Kadaškevičiūtė

IV v

Kūrybinių darbų konkursas „Gimtinės taku“, skirtas poetui, publicistui K. Bradūnui 

(I. Kardauskienė)

I (poezijos sekcija, eilėraščių ciklas „Monologai su Kaziu Bradūnu“)

4

Evelina Mackevičiūtė,  Mildos Abraitytė

II a

II b

Kūrybinių darbų konkursas „Gimtinės taku“, skirtas poetui, publicistui K. Bradūnui (N. Černauskienė)

III (poezijos sekcija, iliustruotas eilėraščių ciklas ,,Monologai“)

5

Vokalinis ansamblis

I

Vilkaviškio dekanato moksleivių giesmių konkursas „Cantate domino canticum novum“ (V. Gaurienė)

Laureatai

6

Vilma Kokanskytė

IIc

Meninio skaitymo konkursas II etapas (N. Černauskienė)

III

7

Matas Aleknavičius

IIIb

Meninio skaitymo konkursas II etapas (M. Bučinskas)

I (siunčiamas į Zoninį etapą)

8

Ugnė Kerutytė

IIIb

Meninio skaitymo konkursas II etapas (N. Černauskienė)

III

9.

Mergaičių komanda

 

Smiginis (J. Murinas)

II

10.

Berniukų komanda

 

Smiginis (J. Murinas)

II

11.

Berniukų komanda

 

Rajoninės tinklinio varžybos (A. Viliušas)

I (į zonines varžybas Kaune)

12

Berniukų komanda

 

Tarpzoninės tinklinio varžybos Marijampolėje (A. Viliušas)

III

13

Tinklinio komanda

 

Zoninės tinklinio varžybos (Kaune)

(A. Viliušas)

II

14

Mišri komanda

 

Rajoninės šaškių varžybos

(G. Gražulis)

I

15

Berniukų komanda

 

Rajoninės krepšinio varžybos

III

16

Vilius Birštonas

IIIa

Informatikos ir informacinio mąstymo konkuras „Bebras“

(I. Paulikaitienė)

 

 

 

II rajone

17

Paulius Sabaliauskas

IIb

I rajone

18

Dovydas Kriščiūnas

IIIa

I rajone

19

Paulius Totoraitis

Ic

III rajone

20

Aivaras Balickas

IIc

III rajone

21

Marius Palionis

IVc

III rajone

22

Rokas Pauža

Ic

Matematikos Kengūra (V. Kriščiūnaitė)

I rajone

23

Miglė Rickevičiūtė

IIa

Matematikos Kengūra (A. Spangevičienė)

III rajone

24

Ieva Antanavičiūtė

IIc

I rajone

25

Aivaras Balickas

IIc

II rajone

26

Ramūnas Povilaitis

IIIc

III rajone

27

Lina Grigaitytė

IIIb

I rajone

28

Dominykas Pauža

IVc

I rajone

29

Rytis Astrauskas

IVc

II rajone

 

Benita Mickevičiūtė

IVa

Kūrybinių darbų konkursas „Gimtinės taku“, skirtas poetui, publicistui K. Bradūnui (R. Gutkovienė)

Specialus Paežerių kultūros centro-muziejaus prizas už miniatiūrų ciklą „Mano stiprybės šaknys“

 

 

 

2016–2017 m. m. apskrities ir respublikinių olimpiadų bei konkursų nugalėtojai

 

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Dalykas/konkursas (mokytojas)

Vieta

1.

Komanda (Brigita Surutkevičiūtė, Neringa Kokanskytė, Ieva Antanavičiūtė)

IIc

Švietimo informacinių technologijų centro koordinuojamas saugesnio interneto projekto vaizdaraščių-filmukų konkursas „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl saugesnio interneto“ (R. Bylienė)

II

2.

Karolis Bradūnas

IIb

Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ (V. Venckūnienė)

Lietuvos istorijos žinovas (Geriausios žinios mokykloje)

3.

Vilius Birštonas

 

IIIa

Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ II etapas

(I. Paulikaitienė)

Kauno zonoje geriausiųjų  penketuke

4.

Giedrius Lišauskas

IIIb

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“ regioninis turas (A. Juškevičius)

III

5.

Deimantas Ryckis

IIIb

III

6.

Renatas Miliūnas

Ia

III

7.

Akvilė Prochorovaitė

IVb

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“ regioninis turas (D. Viliušienė)

III

8.

Ramūnas Povilaitis

IIIc

„Olympis 2016“, IT

Rudens sesijos

I laipsnio diplomas ir medalis

9

Karolis Vasiliauskas

IIIa

„Olympis 2016“, geografija

10

Karolis Vasiliauskas

IIIa

„Olympis 2016“, matematika

11

Ieva Antanavičiūtė

IIc

Konkursas „Švari kalba – švari galva“ (N. Černauskienė)

Marijampolės apskrityje geriausių trejetuke

12

Ugnė Rickevičiūtė

IIa

Respublikinis filologų konkursas (N. Černauskienė)

Pagyrimo raštas

13

Gintarė Gudaitytė

IIIb

Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada (I. Paulikaitienė)

praėjo regioninį turą ir pateko į respublikinį

14

Evelina Mackevičiūtė

IIa

Lietuvos mokinių finansų olimpiada (I. Paulikaitienė)

praėjo regioninį turą ir pateko į respublikinį

15

Diana Želvytė

IIc

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“ (R. Valiokienė)

Diplomas už labai gerą vertimą iš rusų kalbos

16

Miglė Rudaitytė

IIc

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“ (K. Sabaliauskienė)

Diplomas už labai gerą vertimą iš rusų kalbos

17

Skaistė Navickaitė

IIa

Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (D. Viliušienė)

II