lt  . en 
Naujienos » Straipsniai spausdinti
BAIGĖSI V-OIOS ATVIROS KYBARTŲ MIESTO TINKLINIO PIRMENYBĖS

   Balandžio 7 dieną baigėsi 2017 metų atvirosios Kybartų miesto tinklinio pirmenybės, kurias jau penktus metus iš eilės organizuoja sporto klubas „KRISTIDO“. Šiose pirmenybėse dalyvavo 6 komandos. Kovos vyko aktyviai ir atkakliai, o šešerios paskutinių dienų rungtynės buvo svarbios visoms komandoms, nes sprendėsi jų galutinė užimama vieta. Balandžio 7 dienos rungtynėse buvo išsiaiškinta, kas tapo medalių savininkais.

   Nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo ambicinga komanda „Alvitas“, garbingai laimėjo aukso medalius ir tapo 2017 metų Kybartų miesto tinklinio pirmenybių nugalėtojais. Kova dėl I-osios vietos vyko taškas į tašką jau nuo pirmųjų teisėjo švilpukų. „Kybartų užkardos“ komanda nenorėjo nusileisti komandai „Alvitas“, bet po 5 setų turėjo pripažinti šios komandos pranašumą rezultatu 3:2 (27:25, 18:25, 15:25, 25:18, 15:11). Labai pagirtinai pirmenybėse kovėsi „Gimnazijos“ komanda, kuri dėl bronzos medalių kovojo su „Sveikatos fanais“ ir laimėjo rezultatu 3:1 (25:17, 15:25, 25:18).

   Naudingiausi pirmenybių žaidėjai: Kęstutis Žeimys („Sveikatos fanų“ komanda), Airidas Skurvydas („Virbalio“ komanda), Mindaugas Želvys („Gimnazijos“ komanda), Šarūnas Balnaitis („Alvito“ komanda), Žydrūnas Aželskas („Kybartų užkardos“ komanda).

 

     Galutinė komandų rikiuotė:


          1 vieta – „Alvitas“,,
          2 vieta – „Kybartų užkarda“,
          3 vieta – „Gimnazija“, 
          4 vieta – „Sveikatos fanais“,                                
          5 vieta – „Virbalis“, 

          6 vieta – „Skrybeliniai“.                                                              
 

   Nugalėtojus ir prizininkus sveikino bei apdovanojimus įteikė varžybų vyr. teisėjas ir sporto klubo „Kristido“ pirmininkas Aurelijus Viliušas. Padėkota dalyvavusioms komandoms, visiems aistruoliams, kurie stebėjo ir palaikė žaidėjus. Komandos buvo pakviestos nepamiršti tinklinio ir vasarą, bei žaisti jį ir atvirose aikštelėse.