į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 

Naujienos » Straipsniai
Bendravimas bus dar tampresnis

Jau ne vieneri metai tarpkultūriniai ryšiai sieja gimnazijos mokytojus ir mokinius su Marijampolės Kristijono Donelaičio draugija: dalyvaujame vieni kitų rengiamose konferencijose, skaitymuose, su meninį žodį įtaigiai perteikiančiais  mokiniais prieš penkerius metus buvome nuvykę į poeto paminklo atidengimą Marijampolėje, kartu susitinkame Tolminkiemio talkose.

   Šįkart gražią spalio mėnesio popietę vėl sulaukėme svečių: su grupele draugijos narių ne tik aptarėme kitąmet vyksiančius jubiliejinius renginius poeto gimimo metinėms paminėti, bet nuvykome ir į ąžuolų giraitę. Svečiai pasigėrėjo jau gerokai pakilusiais ąžuoliukais, metų laikus vaizduojančia koplytstulpių alėja, literatūros pradininko atmintį įprasminančiu užrašu ant akmens. Marijampoliečiai vėliau dar buvo palydėti prie prezidento A. Smetonos pasitraukimą į užsienį žyminčios vietos bei apžiūrėjo Kybartų požemius.

   Bendros idėjos vienija, todėl nusprendėme dalis mokytojų įstoti į Marijampolės Kristijono Donelaičio draugiją, kad labiau galėtume susitelkti puoselėjant lietuvybės sklaidą Karaliaučiaus krašte.

 

Gimnazijos metodinės tarybos pirmininkė Nijolė Černauskienė