į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Naujienos » Straipsniai
Gamtukai 2017

Gamtos mokslų mokymasis vertę turi tik tuomet, kai paskatina mokinius domėtis gamtos mokslais ir technologijomis, kai išmokstama atpažinti gamtamokslines problemas ir dalyvauti jas sprendžiant, kai mokiniui padedama suprasti darniojo vystymosi, sveikos gyvensenos principus ir jais vadovautis atsakingai taikant įgytas žinias ir gebėjimus įvairiose gyvenimo situacijose.

Lapkričio 17 d. Šakių   „Žiburio“ gimnazijoje vyko  jau tradicinis tryliktais gamtos ir tiksliųjų mokslų konkursas „Gamtukai 2017“. Jame  varžėsi 9 mūsų apskrities komandos. Kiekviena iš komandų stengėsi parodyti savo geriausias žinias ir gebėjimus iš penkių mokomųjų dalykų: matematikos, fizikos, biologijos, chemijos ir informacinių technologijų. 

Mūsų gimnazijai atstovauti vyko Ramūnas Povilaitis, Ugnė Rickevičiūtė, Karolis Uldinskas, Paulius Sabaliauskas ir Vilius Birštonas. Juos palaikė didelė   sirgalių komanda.

Nors prizinės vietos komanda ir neužėmė, bet mokiniams buvo smagu pasivaržyti atsakinėjant į pasirinkto dalyko klausimus, dalyvaujant „žaibo“ turnyre, papildant varžovus ir net teko parodyti savo artistinius sugebėjimus scenoje, vaizduojant kokį nors dėsnį.