į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Naujienos » Straipsniai
Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

2017 m. spalio 19 d. Kybartų Kristijono Donelaičio III c klasės komanda „Vitaminų dozė“ dalyvavo konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“. Nors dalyvavo tik keturios Vilkaviškio rajono švietimo įstaigų komandos, tačiau jos buvo labai stiprios ir reikėjo įdėti nemažai energijos, komandos tarpusavio sutarimo, kad jas aplenktume.

Konkursas prasidėjo komandos prisistatymu, vėliau jėgas išbandėme atlikdamos teorinę užduotį – testą, praktinę užduotį – kryžiažodį, atpažinti bei įvardinti kelio ženklus, susijusius su žmogaus sauga kelyje. Taip pat užduotį teko atlikti ir komandos kapitonui – sudėti posakį sveikos gyvensenos tema,  bei komandos vadovui. Kiekvienai komandai teko atlikti judriąją užduotį. Kadangi dvi komandos surinko lygiai taškų, komisija pateikė dar vien užduotį – sudėlioti dėlionę. Po pakankamai atkaklios kovos ir pakankamai nelengvų užduočių, merginos iškovojo I-ąją vietą ir pateko į II etapą.

Namo grįžome puikios nuotaikos ne vien gausiai apdovanotos prizais, bet džiaugdamosi pasiektu rezultatu, puikiu komandiniu darbu. Palinkėsime „Vitaminų dozei“ sėkmės kitame etape.