lt  . en
Naujienos » Straipsniai spausdinti
PAGERBTAS JONO DIRVONSKIO ATMINIMAS

Kybartų ,,Saulės“ progimnazijos sporto salėje vyko tradicinis, jau šešioliktas krepšinio turnyras buvusiam mokyklos direktoriui J. Dirvonskiui atminti.

Šių metų turnyre dalyvavo Vilkaviškio rajono gimnzijų komandos: Vilkaviškio ,,Aušros“, Pilviškių ,,Santakos“. Gražiškių komanda negalėjo dalyvauti tad šeimininkai K. Donelaičio gimnazistai išstatė dvi komandas.

Varžybos vyko olimpine sistema. Pirmame pusfinalyje Kristijono Donelaičio gimnazijos I- oji komanda po įdomos kovos rezultatu 51:41 įveikė pilviškiečius. Rezultatyviai žaidė G. Jegorovas pelnęs 26 taškus. Svečių komandoje rezultatyviai žaidė P.Orintas (18 tšk.).

Antrame pusfinalyje Vilkaviškio ‚,Aušros‘‘ komanda nesunkiai įveikė kybartiečių II-ąją rezultatu 58:35.

Po šių rungtynių vyko iškilmingas varžybų atidarymas. Tylos minute buvo pagerbtas J. Dirvonskio atminimas, nuvežtos gėlės ir uždegtos žvakutės ant jo kapo.

Po pietų pertraukos rungtynėse dėl trečios vietos susitiko Pilviškių ir antroji Kybartų komanda. Nuo pat rungtynių pradžios pilviškiečiai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir pelnytai nugalėjo 42:12. Nugalėtojų gretose vėl rezultatyviai žaidė P.Orintas pelnęs 21 tašką.  Pralaimėjusių gretose rezultatyviai žaidė D.Medelis (8 tšk.).

Finale Kybartų  krepšininkai turėjo pripažinti vilkaviškiečių  pranašumą. Nors po trijų kėlinių rezultatas buvo tik  42:40 vilkaviškiečių naudai, vėliau šeimininkai neatsilaikė prieš galingesnius varžovus ir pralaimėjo rungtynes 76:59. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė G.Jegorovas (34 tšk.), laimėtojų gretose J.Juškauskas (24tšk.).

Varžybų pertraukos metu vyko tritaškių konkursas. Jame  geriausiai sekėsi vilkaviškiečių duetui M.Klovai ir P.Baracevičiui finale įveikusiems pilviškiečių duetą: B.Jankauską ir P.Orintą.

Varžybų uždarymo metu komandų prizininkių žaidėjai buvo apdovanoti atitinkamos spalvos medaliais. Geriausi komandų žaidėjai G.Jegorovas, A.Savickis, P.Orintas, J.Janušaitis apdovanoti asmeniniais prizais.

Varžybų organizatoriai dėkingi Rūteniui Dirvonskiui,  K. Donelaičio gimnazijos ir ,,Saulės“ progimnazijos administracijai prisidėjusiems rengiant šią gražią šventę.