į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Naujienos » Straipsniai
Paroda

Nuo kovo 20 dienos mūsų gimnazijoje eksponuojama paroda skirta Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos 46-ioms metinėms paminėti. Ją lankydami mokiniai turi realią galimybę susipažinti ne tik su šio leidinio, bet ir su Kybartų parapijos gyvenimu 1972-1989 metų laikotarpiu, tuo praplėsdami savąsias pažinimo ir socialines kompetencijas. Parodoje eksponuojama nuotraukos, kuriose įamžinti to meto kybartiečiai,  kiti Lietuvos bei užsienio asmenys turintys sąsajų su LKBK medžiagos rinkimu, spausdinimu bei dauginimu. Kaip parodos eksponatai pateikiama: to meto rašomoji mašinėlė, kuria rašydami mokiniai turi galimybę patys išbandyti kokia buvo „saldi“ leidėjo „duona“ tuo metu. Taip pat pateikiama LKBK autentiški savilaidos  numeriai, kurie yra išlikę nesunaikinti ir nekonfiskuoti kratų metų.

Ši paroda – puiki galimybė pagilinti istorines, religines žinias apie mūsų miestą bei parapiją.  Už galimybę eksponuoti šią parodą, esame dėkingi Kybartų parapijos klebonui kunigui Vaidotui Labašauskui.

O visus, dar neapsilankiusius parodoje, maloniai kviečiame apsilankyti, tuo praplečiant savo akiratį bei padidinant asmeninių kompetencijų bagažą, nes ne veltui sakoma, kad žmogus nežinantis savo istorijos yra panašus į medį be šaknų!