į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Naujienos » Straipsniai
Poezijos rudenėlis

Lapkričio 24 d. lengvai plazdant žvakių švieselėms ir kvepiant rudeniniams obuoliams vyko „Poezijos rudenėlis“. Šiais metais jaunieji poetai, miniatiūrų, prozos kūrėjai susibūrė į ratelį gimnazijos aktų salėje. Be kybartiečių, šventėje dalyvavo ir merginos iš Virbalio skyriaus. Atvyko ir buvę mokyklos auklėtiniai: lietuvių filologijos mokslus kremtanti Aida Barkauskaitė, politikos mokslų studentas Gabrielius Zaveckas ir jau ne vieną prozos knygą išleidęs Edvinas Krocas, kuris kasmet mielai šį renginį remia iš asmeninių lėšų.

   Poezijos šventėje be įprastų tekstų skambėjo kūriniai, skirti iškiliems mūsų krašto žmonėms: K. Bradūnui, S. Nėriai, K. Donelaičiui. Šiais metais literatūriniame renginyje dalyvavo nemažai vaikinų, stebinančių įdomia, drąsia kūryba, o Matas Aleknavičius paskaitė eilėraštį, parašytą anglų kalba. Visus maloniai nustebino muzikinis - literatūrinis lietuvių kalbos mokytojo Mindaugo Bučinsko, Gabrieliaus Zavecko ir Pauliaus Kuliešiaus pasirodymas. Savo ar draugų kūrybą paskaitė ir buvę mokiniai. Paskutinis kūrinėlį - laišką perskaitė E. Krocas, paprašęs visus užsimerkti ir galvoti, kad laiškas skirtas būtent mums asmeniškai.

   „Poezijos rudenėlio“ dalyviai neliko be apdovanojimų, kuriuos neslėpdama džiaugsmo ašarų įteikė direktoriaus pavaduotoja J. Janulaitytė. Visiems jauniesiems kūrėjams buvo įteiktos saldžios padėkos, o šiais metais laureatėmis tapo dvi merginos: III c klasės mokinė Vilma Kokanskytė ir III v klasės mokinė Ieva Milerytė.