į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Integruotos matematikos – IT pamokos Vilniuje

Diena prasidėjo NUOS-TA-BIAI!

Jausdami miego trūkumą, bet trokštantys sužinoti daug naujų dalykų, nerangiai, bet susiruošėme kelionei į sostinę. 

Smalsūs ir gerai nusiteikę atvykome į VU matematikos ir informatikos fakultetą, kuriame turėjome galimybę pasijusti lyg studentai ir prisiliesti prie (super)kompiuterio. 

Tačiau mums to neužteko, tad nuvykome į NASDAQ – Baltijos vertybinių popierių biržą. Ten mus pasitiko geri ir atsidavę savo profesijai darbuotojai. Puikus pavyzdys mums, buvęs mūsų kraštietis - Marius Vilemaitis. Jis uoliai įsitraukė į paskaitą nepatingėjęs atsikelti 04:00 ryto NYC laiku. Dar į paskaitą prisijungė taip pat buvęs Kybartietis - Marius Žakas. 

Beveik užpildę savo žinių bagažą, išmonės desertui  pasirinkome išsiaiškinti, "Kas geriau nuspėja ateitį - būrėja ar duomenų analitikas?" Išsiaiškinę, KODĖL? ir KAIP? tai geriau nuspėja duomenų analitikas, nuskuodėme pasigrožėti akį veriančiu ir kvapą gniaužiančiu Vilniaus senamiesčiu. 

Nors nuo ankstyvo ryto kiekviename kampe stūksojo įvairūs nutikimai, tačiau mes būdami vieninga komanda susidorojome su visomis užduotimis. Šią kelionę netradicinėse erdvėse mums pasiūlė matematikos mokytoja Asta Spangevičienė, džiaugiamės, kad patyrėme produktyvią ir informatyvią, žinių kupiną dieną.

 

                                                                                                                     Mantė ir Vesta lla klasė.