į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Veiklos sritys » Formalusis švietimas

Tvarkaraštis

Pamokų laikas

Mokinys mokiniui

Ugdymo planas 

Mokinių pasiekimai (konkursai olimpiados)

 


MOKINYS MOKINIUI

MOKINYS MOKINIUI

Gimnazijoje vykdomas projektas „Mokinys mokiniui“, kurio tikslas - suteikti mokiniams galimybių perteikti patirtį ar jos pasisemti iš kitų mokinių.

   „Jei nori kur nors patekti, geriausiai rasti žmogų, kuris jau ten buvo,“ - sako

Mentorius (pagal „Odisėjos“ personažo Mentoro (gr. Mentor) vardą)  - vadovas, mokytojas, auklėtojas, nuolatinis įkyrus patarėjas.

  Dvi galvos geriau už vieną - šiuo yra populiari mentorystė, kuri siejama su trumpalaikiu ir ilgalaikiu ryšiu tarp mentoriaus ir jo mokinio ir kuri turi įtakos ne tik pokyčiams čia ir dabar, bet ir ateityje. Mentorius vadovaujasi principu „daryk kaip AŠ“, todėl pagrindiniu mentorystės technikų taikymo pranašumu laikomas tiesioginis patirties perdavimas, o tai esą naudinga tiek pagalbos gavėjui, tiek mentoriui. Mentorystė – savanoriškas, neformalus bendradarbiavimas tarp mentoriaus ir jo mokinio, kuris gali būti plėtojamas bet kuriuo laiku ir bet kurioje vietoje, atsižvelgiant į poreikius.

 Viso pasaulio universitetuose, kolegijose, verslo kompanijose naujiems studentams, darbuotojams priskiriamas mentorius, o vienas iš sėkmingos mentorystės pavyzdžių - Singapūro įkūrėjas ir ministras pirmininkas Lee Kuan Yew, kuris pasitraukęs į užtarnautą poilsį taip pat buvo mentoriumi naujam premjerui.

 Mūsų gimnazijoje savanoriai mentoriai suteikia trumpalaikes ir ilgalaikes konsultacijas. Jie gali padėti ir padeda kitiems mokiniams mokytis  įvairių  dalykų laisvu po pamokų laiku. Savanoriai mentoriai skatinami kaupiamuoju vertinimu, pagalbos gavėjai džiaugiasi, kad pagerėjo jų žinios, kurios atsispindi pamokų vertinimuose.

 Kviečiame pasinaudoti projekto „Mokinys mokiniui“ pagalba arba pasisiūlyti ją teikti. Kiekvienas, norintis pagerinti savo žinias ir įgūdžius, gali kreiptis į klasės vadovą, į dalyko mokytoją arba į projekto vadovę – matematikos mokytoją A. Spangevičienę.  Antradieniais ir trečiadieniais po 7 pamokų esate laukiami su klausimais ar pasiūlymais  II korpuso 35 kabinete.

 

 


 

PAMOKŲ LAIKAS

1. 8.00 – 8.45                                   

2. 8.55 – 9.40                                    

3. 9.50 – 10.35                                 

4. 10.45 – 11.30                               

5. 12.00 – 12.45
6. 13.05 – 13.50 
7. 14.00 – 14.45 
8. 14.55 – 15.40
 

KONKURSAI IR OLIMPIADOS

 

2022-2023 m.m.

2021-2022 m.m.