į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Nauji kūrybiniai įkvėpimai su „Kino busas“

Kovo 25 d. gimnazijoje vyko edukacinio projekto "Kino buso kino dirbtuvės" kūrybinės dirbtuvės. Tai daugiau nei 14 metų vykstantis projektas, kurį finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba.

Šio projekto tikslas – skatinti moksleivius žiūrėti aukštos meninės kokybės kino filmus, juos analizuoti ir vertinti, lavinti jų vizualinį raštingumą bei kūrybiškumą, ugdyti intelektualią ir kritišką jaunąją kino žiūrovų auditoriją. Tad projektas svarbus tiek edukacine, tiek ir kultūrine prasme.

Dirbtuves vedė jauni, bet jau patyrę režisieriai. Užsiėmimai buvo labai interaktyvūs ir įtraukiantys visus moksleivius. Organizatoriai mokiniams parodė keletą reklamų pavyzdžių. Vėliau jie buvo suskirstyti grupėmis ir pagal pateiktas temas, per nurodytą laiką turėjo sukurti tam tikrų daiktų reklamas. Mokiniai kūrė trumpas reklamas, režisavo, vaidino, filmavo, montavo. Kiekviena grupė pristatė savo darbus, po kurių vyko aktyvi diskusija. Kūrybinis procesas buvo labai intensyvus, kūrybingas, kupinas gerų emocijų bei iššūkių. Jaunieji aktoriai ir režisieriai labai džiaugėsi ir dėkojo atvykusiems „Kino buso” komandos  nariams ne tik už gautas naujas žinias, įgytas naudingas patirtis, bet ir už puikią nuotaiką bei nepamirštamas akimirkas. Mokiniai  džiaugėsi,  jog projekto „Kino busas“ komanda užsuko į gimnaziją ir įnešė naudingos patirties.