į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
„Aš - Tai mes“

Kiekvienais metais Kybartų Kristijono Donelaičio mokyklos gimnazistai užsiima socialine veikla bei prisidedėdami prie Kybartų  bendruomenės, gerina miestelio aurą savo šiltais, savanoriškais darbais.

Mes, III B gimnazijos klasės mokiniai ir auklėtoja, įgyvendindami socialinio emocinio ugdymo programos „Raktai į sėkmę“ pagal rekomendacinį „Įgūdžių banką“ bendradarbiavome su pačiais mažiausiais.

Darželis ,,Ąžuoliukas’’ suteikė galimybę mokiniams bendrauti, kurti, pravesti tarsi pamoką, vaikučiams artėjančių švenčių proga. Tačiau prasidėjusi nevaldoma padėtis šalyje privertė sugrįžti į karantino režimą. Tokiu atveju nusprendėme nepasiduoti ir savo idėjas, orginalumą bei kūrybingumą išreikšti pagal esamos padėties aplinkybes. Norėdami sukurti mažiesiems  Kalėdinį simbolį sugalvojome darželio grupėje „Boružėlės“ papuošti eglutę, kuri pareikalavo kiekvienos klasės draugų rankos prisilietimo. Visi turėjome sukurti po žaisliuką, kuriuo papuošime Kalėdų eglutę. Šis darbas ne tik įnešė džiaugsmo į ,,Ąžuoliuko’’ atmosferą, bet ir suvienijo mus kaip komandą.

Klasės seniūnė Paula Kravčenko