į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
„Sveikata – geriausia dovana“

Viena vertingiausių dovanų, kurią galime padovanoti sau – pasirūpinti savo sveikata. Niekada nevėlu pakeisti savo gyvenimo būdą, o žalingus įpročius paversti sveikais. Kelionė sveikesnio gyvenimo link pasideda nuo reguliariai atliekamos mankštos ir subalansuotos mitybos.
Pirmadienio vakarą I-ų klasių mokiniai su savo šeimos nariais buvo pakviesti dalyvauti Vilkaviškio r. Visuomenės sveikatos projekto šeimų viktorinoje „Sveikata – geriausia dovana“, kurią organizavo socialinė pedagogė Žavinta Galinaitienė ir biologijos mokytoja R. Lazdauskienė.  Nuotoliniu būdu šeimas pakvietėme susirungti Kahoot žaidime, kuriame jų laukė 20 klausimų, susijusių su sveiku gyvenimo būdu.

Džiaugiamės, kad į viktoriną aktyviai įsitraukė I a klasės šeimos, kurios parodė aukštą žinių lygį apie sveiką mitybą, fizinį aktyvumą ir žalingų įpročių žalą. Po atkaklios kovos nugalėjo Dovydo Bandžiulio, Vestos Kanclerytės ir Nojaus Brazio šeimos. Sekančios užduoties metu šeimos nariai lavino savo kūrybiškumą. Visi kūrė šiuolaikišką pasaką, paremtą sveikos gyvensenos principais, pagal lietuvių liaudies pasaką „Ropė“. Visi dalyvavusių šeimų nariai vienbalsiai gražiausia išrinko  Mato Čižausko šeimos sukurtą pasaką.

Viktorinoje dalyvavusios šeimos apdovanotos padėkomis ir projekto lėšomis įsigytomis atminimo dovanomis. Džiaugiamės turėdami galimybę dalyvauti finansuojamuose projektuose. Tuo pačiu priminti ne tik mokiniams, bet ir jų šeimos nariams, kad rūpintis savo sveikata reikia nuolatos.