į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Gabių mokinių pagerbimo šventė

Birželio 14 d. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje vyko tradicinė gabių mokinių ir jų mokytojų padėkos - pagerbimo šventė, kurios metu pagerbti gabūs, šaunūs, kūrybiški mokiniai, garsinantys gimnazijos vardą ir atsidavę, mylintys savo darbą mokytojai. Tai tradicija, kuri ne tik parodo mokinių bei mokytojų sunkų darbą ir atsidavimą, bet ir skatina juos toliau siekti aukštumų ir tobulėti.
Šiais metais gimnazijos mokiniai vėl pasiekė puikių rezultatų rajoninėse ir respublikinėse olimpiadose bei konkursuose. Geriausi ir gabiausi mokiniai bei jų mokytojai buvo apdovanoti už aukštus pasiekimus. Šventėje dalyvavo nuolatiniai gimnazijos partneriai - Pasaulio kybartiečių draugijos mokslininkų fondas. Už aukštus pasiekimus dalykinėse olimpiadose, konkursuose ir mokslinę bei visuomeninę veiklą gabiems mokiniams buvo įteikti padėkos raštai bei piniginiai prizai.
Gimnazijos direktorius Saulius Spangevičius dėkojo mokiniams ir jų mokytojams, pabrėždamas, kad didžiuojasi jų pasiekimais ir pastangomis. Jis taip pat dėkojo nuolatiniams rėmėjams už bendradarbiavimą ir finansinę paramą. Premijas įteikęs profesorius Romas Baronas džiaugėsi, kad mokiniai garsina Kybartų vardą tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
Visi šventės svečiai linkėjo mokiniams atrasti save, išlikti savimi, rasti savo tikrąjį kelią ir siekti užsibrėžtų tikslų. Buvo padėkota ir mokytojams bei mokinių tėvams už jų palaikymą, skatinimą, padrąsinimą ir motyvaciją.
Šventės pabaigoje tradiciškai buvo išrinkti „Metų mokinys“ ir „Metų klasė“. Šiemet šias nominacijas laimėjo IVa klasės mokinė Greta Velavičiūtė ir II a klasė.
Šventėje dar kartą parodyta nenutrūkstama tobulėjimo grandinė, perduodama iš kartos į kartą. Nuoširdžiai padėkota Pasaulio kybartiečių draugijai už nuolatinę paramą ir rūpestį gimnazija.