į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Gamtos mokslų turnyras ,,Filtras" gimnazijoje

Jau tapo tradicija gruodžio mėnesį gimnazijoje organizuoti gamtos mokslų turnyrą ,,Filtras". Šis turnyras organizuotas jau dvidešimtąjį kartą.  Jo metu geriausi mokiniai sprendžia biologijos, chemijos ir fizikos užduotis. Tai yra geras žinių pasitikrinimas ir atranka į olimpiadų antrąjį etapą. Šiemet turnyre dalyvavo 42 gimnazistai. Gausiausiai dalyvavo I-II-ų klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi I a klasės mokiniui Titui Krašauskui, kuris parodė geriausias visų mokomųjų dalykų žinias ir tapo turnyro nugalėtoju. Po lygiai taškų surinko ir II-ą vietą pasidalino II a klasės mokinė Greta Velavičiūtė ir I a klasės mokinys Dovydas Bandžiulis. Trečiąją vietą užėmė I a klasės mokinė Goda Plaušinytė.

 Už turnyro organizavimą dėkojame gamtos mokslų mokytojams: chemijos mokytojui Leonui Zdancevičiui, biologijos mokytojai Rimutei Lazdauskienei, fizikos mokytojai Janinai Judickienė.

Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės! Linkime gimnazistams prasmingai išnaudoti likusį laiką ir garbingai atstovauti gimnaziją būsimose dalykinėse olimpiadose!