į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Gimnazijoje paminėta Tarptautinė mokytojų diena

Prasidėjęs spalis visus šalies pedagogus kviečia švęsti Mokytojo dieną. Spalio 2-ąją  gimnazijoje tradiciškai paminėta  Mokytojų diena – nuostabi šventė ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Šia proga gimnazijos mokytojai galėjo „atsipūsti“ ir nebegalvoti apie ruošimąsi pamokoms – jų laukė  diena, kupina  įvairiausių staigmenų.

   Mokytojai, vos tik peržengę gimnazijos slenkstį, buvo pasitikti „visuomenės sveikatos specialistų“ – patikrinta temperatūra, dedami parašai dėl sutikimo atlikti Covid-19 testą.

   9 valandą abiturientai pakvietė visus gimnazijos mokytojus į pamokas pabūti kartu su mokiniais. Pamokas ketvirtokai vedė išradingai: surengė viktorinas, smegenų mankštą, žaidimus ir pan.

   Gimnazistai, gavę progą vienai dienai tapti mokytojais, suprato, kokia sudėtinga ir atsakinga yra ši profesija.

   11 valandą aktų salėje vyko šventinis koncertas. Video intarpus – kaip savo vizitinę kortelę – pateikė visos žemesnės klasės, o abiturientai apjungė visus pasirodymus, kurių tema buvo iš anksto nusakyta „Koronoviruso grėsmė ir plitimas mokyklose“.

   Šiais metais Mokytojo diena gimnazijoje buvo neįprasta. Tačiau buvo gera matyti besišypsančius ir atsipalaidavusius pedagogus. Mokiniai jiems dėkojo už kantrybę, pastangas, atsidavimą, nestigo nei gėlių, nei šypsenų.

 

                                                                                             Bibliotekininkė Alma Kalinauskienė