į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Gimnazijos bendruomenė gyvena Šv. Kalėdų laukimu

Kai gamta apmiršta tamsoje ir šaltyje, kai visi laukia gyvybės ir šviesos atsinaujinimo, artėja Šv. Kalėdos.  Tai giedrų akimirkų vitražas, sudėliotas iš minučių, praleistų su šeima, draugais ir kolegomis. Tai metas, kai vidinė šiluma sutrupina neišsakytų žodžių sienas ir ištirpdo jausmų ledus.

Laukimo dvasia ketvirtadienio vakarą aplankė ir gimnazijos bendruomenę. Visiems šventės pabėrė malonių rūpesčių.  Ant gimnazijos  langų jau puikuojasi šių metų Kybartų miestelio simbolis – nykštukai,  klasėse puošiamos eglutės. Menų, technologijų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros metodinės grupės mokytojams kilo idėja gimnazijos erdvių puošimui pakviesti prisijungti ir gimnazijos mokytojus. Smagu, kad gimnazijos bendruomenė kūrė šventinę nuotaiką ne tik sau, bet ir mokiniams, puošdami aplinką, kurioje praleidžia daug laiko. Iš tiesų gausus būrys mokytojų džiugino originaliais sprendimais, rankų darbo puošmenomis. O labiausiai stebino mokytojų gebėjimas susitelkti  pasiskirstant darbus. Šios idėjos tikslas – burti gimnazijos bendruomenę ir puošti savo aplinką taip įkvepiant kitus.

Pasidžiaugti sukurta šventine aura visi susėdo prie šventiškai papuošto stalo, dalinosi ne tik patirtais puošimo įspūdžiais, žolelių arbata, gardžiu pyragu ir blynais – dalinosi bendrumu. Gimnazijos direktorius Saulius Spangevičius dėkojo visiems už išradingai  papuoštas gimnazijos erdves ir kūrusiems šventinę nuotaiką, įtraukiant kolegas. Smagu, kad į rengimosi šventėms šurmulį įsitraukė beveik visa gimnazijos bendruomenė.  Na, o bendravimas ir yra pagrindinė vertybė – sakė vadovas. Juk tik taip galima sustiprinti gerus ir šiltus santykius tarp kolegų.