į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 

Naujienos » Straipsniai
Gimnazijos metodinės naujienos: plečiamas bendrystės ratas

Rugsėjo 27 dieną ir gimnazijos mokinių taryba, ir mokytojų metodinė taryba bei administracija sulaukė gražaus būrelio svečių. Mus aplankė Kalvarijos, Šakių sav. Lukšių V. Grybo gimnazijų bei Gelgaudiškio skyriaus vyresniųjų mokinių komandos bei mokytojai. Susitikimą galima pavadinti „Bendradarbiaujančių mokyklų mokytojų ir mokinių gerosios patirties sklaida-orientaciniu žaidimu "Pažink Kybartus", skirtu Kybartų miesto įkūrimo Šimtmečiui“.

Jau pavadinimo prasminis žodis „orientacinis“ leidžia suprasti, kad keturios komandos (trys svečių ir viena mūsiškių, integruota į atvykusiųjų būrį) stengėsi atpažinti miestelio istorinius ženklus pagal nurodytą planą ir intriguojančią informaciją. Na, o mokytojai prie kavos puodelio kalbėjosi apie tai, kas visiems pedagogams aktualu: mokinių aktyvumas, motyvacija, projektinė veikla. Sugrįžę mokiniai dalijosi įspūdžiais, kaip pavyko pažinti naują aplinką, bendrauti vieniems su kitais.

Malonu, kad bendradarbiavimo su kitomis apskrities (ir ne tik) mokyklomis ribos plečiamos, kad vyksta gerosios patirties sklaida, seminarai, netgi sulaukiame mokyklų-partnerių meno kolektyvų pasirodymų gimnazijos jubiliejiniuose renginiuose.

 

Gimnazijos metodinės tarybos pirmininkė Nijolė Černauskienė

Geografijos mokytoja Rūta Šukaitytė