į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Gimnazistai lankėsi parodoje KARJERA & STUDIJOS 2022

Kaip pačiam kurti savo ateitį? Kokius egzaminus laikyti? Ką veikti baigus mokyklą? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus III-IV klasių mokiniai Kovo mėn. 31 d. ieškojo Tarptautinėje  mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „KARJERA & STUDIJOS 2022“.

Paroda STUDIJOS kasmet suburia  dešimtis  tūkstančių moksleivių ir studentų.  Šiandieniniam pasauliui keičiantis, šiemet į parodą „KARJERA & STUDIJOS 2022“ buvo kviečiami ne tik moksleiviai, bet ir vyresnio amžiaus asmenys,  kurie siekia esminių pokyčių savo gyvenime. Šių metų parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą. Šią temą padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi nestandartines veiklas ar keičia studijų kryptį.

2022 m. parodos tikslas – padėti atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus grupių asmenims, atsakyti į visus rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus!

Aktualios informacijos mokiniai gavo tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais.

Paroda dar kartą privertė susimąstyti apie savo ateitį, karjerą, apgalvoti planus bei tikslus ir įsitikinti savo pasirinkimu.