į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija dalyvavo Solidarumo bėgime „Gelbėkit vaikus“

Jau septintąjį rudenį iš eilės šimtuose Lietuvos mokyklų dešimtys tūkstančių moksleivių bėga tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi – visi kartu švenčia solidarumą ir renka paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Šiais metais organizacija „Gelbėkit vaikus“ nuoširdžiai pakvietė Lietuvos mokyklas vėl susiburti kilniam tikslui ir dalyvauti Solidarumo bėgime 2020. Dešimtys tūkstančių vaikų  Lietuvoje ir milijonai visame pasaulyje kasdien susiduria su patyčiomis, skurdu ir nepritekliumi. Drauge galime prisidėti prie reikšmingų pokyčių.

   Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos bendruomenė džiaugiasi galėdama dalyvauti šioje kilnioje iniciatyvoje ir spalio mėn. 8 d. jau 7-ąjį kartą dalyvavo Solidarumo bėgime. Užregistravęs gimnaziją į Solidarumo bėgimą ir paskatinęs visą gimnazijos bendruomenę jame dalyvauti, fizinio ugdymo mokytojas Aurelijus Viliušas  nemokamai gavo visą bėgimui organizuoti reikalingą medžiagą: bėgikų korteles ir lipdukus, renginio plakatus bei išsamią instrukciją, kaip organizuoti bėgimą. 

Labai džiaugiamės, kad kiekvienais metais dalyvauja didelė dalis gimnazistų ir mokytojų. Šio unikalaus projekto metu, susivieniję bendrai sportinei veiklai, moksleiviai padeda vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatiname gimnazistus būti geresnius, atsakingesniuss, tolerantiškesnius. Būtent dėl šių priežasčių organizacija „Gelbėkit vaikus“ įsipareigojo solidarumo bėgimą rengti kiekvienais metais, o gimnazija - toliau palaikyti šią gražią iniciatyvą.

Ačiū akcijos organizatoriui Aurelijui Viliušui už iniciatyvos palaikymą ir paskatinimą visą gimnazijos bendruomenę dalyvauti joje.

   Rudens vėjai jau išpūtė vasaros šilumą, bet mes visada galime  dalintis širdies šiluma. Ačiū už širdies šilumą visiems aukojusiems ir visiems bėgusiems.

 

                                                                                        bibliotekininkė Alma Kalinauskienė