į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Pažinimo taku

Sujungdami savo jėgas Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija su Kybartų lopšeliu-darželiu „Ąžuoliukas" bei buvusia mokine, Aura Andriukaityte, kuri mums pagelbėti atvyko iš Vilniaus „Minties“ gimnazijos, birželio 14-ąją dieną vykome į lopšelį-darželį „Ąžuoliuką“ padėti įgyvendinti vaikų vasaros poilsio programą „Pažinimo taku 2022“ bei pravesti smagų dailės užsiėmimą kalbant su vaikučiais apie DRAUGYSTĖS svarbą. Aura Andriukaitytė ir Aiva Adomaitytė darželyje susipažino su vienos ypatingos grupės auklėtiniais, kurie rudenį jau pradės lankyti mokyklą. Kartu pažaidė smagų, reakciją skatinantį žaidimą, papasakojo savo draugystės istoriją ir kartu su vaikais išskyrė pačias svarbiausias draugystės taisykles.

Vėliau pasinėrėme į kūrybinės galios ir saviraiškos pasaulį. Pasitelkę guašą, džiovintuvą ir flomasterius vaikai naudodami savo mėgstamiausias spalvas bei išmoktas draugiško dalinimosi taisykles nupiešė, ką kiekvienam reiškia draugystė. Jų pačių iniciatyva piešinukai buvo sujungti nupiešiant paveikslėlius šalimais esantiems savo draugams. Vaikams labai patiko ši veikla ir jie nuolat kartojo, kaip džiaugiasi šia nauja patirtimi. Pabaigę plakatą „traukinuku“ visi nunešėme jį prie sienos ir kartu su veiklos iniciatorės Dalios Viliušienės bei auklėtojų pagalba pakabinome ant koridoriaus sienos, kad vaikų darbu galėtų pasidžiaugti visa lopšelio-darželio bendruomenė.

 Dėkojame lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ už svetingą priėmimą, Kybartų Kristijono Donelaičio mokytojai Daliai Viliušienei už nuostabią idėją sujungti jėgas, merginoms, kurios nepagailėjo laiko praleisti su mažaisiais, bei mūsų fotografei Emilijai Ivanovaitei. 

 

VI a kl. mokinė Aiva Adomaitytė