į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Rugsėjo pirmoji Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje

Laikas, pasiėmęs žalią molbertą, mažais potėpiais imasi tapyti rudenio paveikslą: žalių klevų viršūnes nudažo tai raudona, tai geltona spalva...Viršuje lapo nutepa dangų: santūrų, susimąsčiusį, vietomis liūdną ir verkiantį...Danguje – tolstančius juodų dėmių pulkus.

Rugsėjis… Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje – rugsėjis. Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis – rugsėjis. O jis kasmet prasideda ypatinga švente- Mokslo ir žinių diena, kviečiančia į atradimų, išbandymų, pažinimo pasaulį.

Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija  pasitiko savo mokinius susikaupusi dar vienam svarbiam etapui – naujiems mokslo metams.  Rudeniškai šiltą ir saulėtą rytą mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į mokyklos beržyną.  Tarsi rūkas ore vis sklandė vasaros prisiminimai, norėjosi būti miške, prie upės, jūros ar pas draugus, bet skambutis jau kvietė į mokyklą. Šventė prasidėjo abiturientams sugiedojus Lietuvos himną. Į gimnaziją sugužėjusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus sveikino ir noriai, atsakingai pažinimo keliu eiti, bendradarbiauti siekiant bendrų tikslų kvietė gimnazijos  direktorius Saulius Spangevičius, Kybartų seniūnas Romas Šunokas ir klebonas Jonas Cikana.  Visiems linkėta sėkmės, susikaupimo ir gražių akimirkų gimnazijoje.

Šventėje skambėjo dainos, saksafono muzika, kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir pradėjome kelionę. Tegul ji būna sėkminga. Lai rugsėjo pirmosios varpelis pažadina mumyse atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą! Sugiedojus gimnazijos himną, šventė tęsėsi klasėse, kuriose auklėtojos mokiniams surengė įsimintinas pirmąsias naujųjų mokslo metų pamokas.