į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 

Naujienos » Straipsniai
Šimtadienis – šventė prieš didįjį išbandymą...

 

   Šimtadienis – nuostabiausia šventė abiturientams, leidžianti dar pasidžiaugti svaiginančiu jaunystės pasauliu. Tačiau tai  ir priminimas, kad per šimtą likusių dienų reikės daug padirbėti dėl geresnių rezultatų bei priimti sprendimą, nuo kurio priklausys tolimesnis likimas. Labai greitai teks palikti gimnaziją. O mokytojai visada laukia, laukdavo ir lauks savo mokinių. Nesvarbu, ar jie būtų prieš metus, dešimtmečius išskridę, ar dar tik besiruošią skrydžiui.

 

 

   3 mėnesiai… Tiksliau – 100 dienų. Tiek laiko mūsų abiturientams liko pasiruošti pirmiesiems jų gyvenime brandos egzaminams, pasikartoti tai, ką išmoko per 12 metų.

   Šimtadienis – viena svarbiausių  gimnazijos  baigimo švenčių, kuri tarsi  tiksinti bomba primena apie artėjančius egzaminus. Šimtas dienų – laiko tarpsnis, per kurį dar gali daug kas pasikeisti. Nesikeis tik tai, kad brandos egzaminai vis labiau artės.

   Vasario 22-ą dieną į Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos abiturientų šimtadienio šventę Kybartų kultūros centre susirinko gimnazistai, savo džiaugsmu pakvietę pasidalinti tėvelius, mokytojus ir svečius. Šių metų šimtadienio tema „Gyvenimo būdo konsultanto, daktaro Dangučio Špoko paskaita apie tai, ko reikės abiturientams per likusias 100 dienų mokykloje“. Paskaitos metu buvo pristatomos šiuolaikinio jaunimo gyvenimo būdo aktualijos.

    Su švente abiturientus sveikino, sėkmės 100 dienų pasirinkimo kelyje, puikių rezultatų egzaminuose bei tolimesniame gyvenime linkėjo Kybartų miesto seniūnas Romas Šunokas, gimnazijos direktorius Saulius Spangevičius, gimnazistų tėveliai.

   Ši šventė  kaskart stebina ir nepalieka abejingų. Ne išimtis buvo ir šis Šimtadienis – graži, žaisminga šventė