į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija dalyvavo Solidarumo bėgime „Gelbėkit vaikus“

Spalio 12 d. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje startavo ,,Solidarumo bėgimo“ akcija, kurią inicijuoja organizacija „Gelbėkit vaikus“. Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi galėdama dalyvauti jau aštuntąjį rudenį iš eilės šioje kilnioje iniciatyvoje. Solidarumo bėgimas mus visus moko atjautos ir atsakomybės: Lietuvos vaikai drąsiai bėga vardan to, kad jų bendraamžiams tekusios problemos bent truputį palengvėtų. Kartu tai vaikų siunčiama žinia visiems suaugusiems, kad socialinis jautrumas neturi sienų.

Kiekvienais metais į Solidarumo bėgimą gimnazijoje įsitraukia vis daugiau ne tik mokinių ir mokytojų, bet ir aktyvių Kybartų bendruomenės narių, įkvepiančių mokinius ir skatinančių bendruomeniškumą ne tik mokykloje, bet ir miestelio bendruomenėje. Džiaugiamės, kad šiemet akcijoje dalyvavo ne tik mūsų nuolatiniai svečiai pasieniečiai, bet ir patys mažiausieji lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai. Buvo smagu matyti su kokiu pasiryžimu net patys mažiausieji stojo prie Solidarumo bėgimo starto linijos ir su kokiu pasididžiavimu finišavo.

Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatiname gimnazistus būti geresnius, atsakingesnius, tolerantiškesnius. Būtent dėl šių priežasčių organizacija „Gelbėkit vaikus“ įsipareigojo solidarumo bėgimą rengti kiekvienais metais, o gimnazija - toliau palaikyti šią gražią iniciatyvą. Džiugu, kad bėgime mūsų buvo tiek daug, kad visi išgyvenome kilnų paramos kitam jausmą.

Ačiū akcijos organizatoriui Aurelijui Viliušui už iniciatyvos palaikymą ir paskatinimą visą gimnazijos bendruomenę dalyvauti joje.

Rudens vėjai jau baigia išpūsti vasaros šilumą, bet mes visada galime  dalintis širdies šiluma. Ačiū už širdies šilumą visiems aukojusiems ir visiems bėgusiems.