į pradžią turinys susisiekite
 lt  |  en

Naujienos » Straipsniai
BAIGĖSI VII-OIOS KYBARTŲ MIESTO TINKLINIO PIRMENYBĖS

Kovo 30 d. baigėsi 2019 metų atviros Kybartų miesto tinklinio pirmenybės, kurias jau septintus metus iš eilės organizuoja sporto klubas „KRISTIDO“. Šiais metais turnyras buvo skirtas  Kybartų „Sveikatos“ klubo 100-iui paminėti .

Varžybų pusfinalyje pirmos jėgas išmėgino „Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos“ ir „Sveikatos fanų“ komandos. Rezultatu 2:0 (25:13; 25:13) laimėjo „Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos“ komanda.

Po jų susitiko „Alvito“ ir „Užgelžkelės“ komandos. Rezultatu 0:2 (14:25; 16:25) pajėgesni buvo „Užgelžkelės“ komandos nariai.

Dėl III-ios vietos finale susikovė „Alvitas“ ir „Sveikatos fanai“. Rezultatu 3:1 (23:25; 25:19; 25:23; 25:22) trečią vietą iškovojo komanda iš Alvito.

Kovoje dėl I-os vietos susitiko „Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos“ ir „Užgelžkelės“ komandos. Po įnirtingos kovos rezultatu 3:1 (25:16; 17:25; 25:23; 25:17) turnyro čempionais tapo „Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos“ komanda, kurią sudarė D. Ryckis, P. Sabaliauskas, M. Želvys ir A. Arlauskas ir A. Viliušas.

Sporto klubas „KRISTIDO“ apdovanojo komandas medaliais, o naudingiausiems žaidėjams įteikė asmeninius prizus. Šiais metais jais tapo P. Sabaliauskas („Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija“), T. Dėdelė („Užgelžkelė“), J. Kalvaitis („Alvitas“) ir A. Vieraitis („Sveikatos fanai“).

FK „Sveikata“ tinklinio kamuoliais apdovanojo ir perspektyviausius žaidėjus: A. Arlauską („Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija“), A. Balicką („Užgelžkelė“), E. Dobiliauską („Alvitas“) ir T. Treikauską („Sveikatos fanai“).

Smagu, kad į šį turnyrą įsitraukia ne tik Kybartų miestelio bendruomenės nariai, bet ir kiti Vilkaviškio rajono tinklinio mėgėjai. Tikimės visų sulaukti ir ateinančiais metais.