į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en Naujienos » Straipsniai
Gimnazijoje vyko tradicinės pilietiškumo pamokos pirmokams

Vienas iš pilietiškumo ugdymo uždavinių yra siekti, kad mokiniai aktyviai ir atsakingai dalyvautų mokyklos, vietos bendruomenės ir visuomenės gyvenime.

Dalyvavimas nuo jaunystės pilietinėse veiklose, turi įtaką vėlesniam pilietiniam aktyvumui.

  Rugsėjo 2 d. gimnazijoje  vyko jau tradicija tapusios pilietiškumo pamokos pirmų klasių mokiniams. Pamokas vedė istorijos mokytoja Auksė Mockevičiūtė, lietuvių kalbos mokytojai (Nijolė Černauskienė, Rima Gutkovienė, Mindaugas Bučinskas) bei gimnazijos administracija (direktorius Saulius Spangevičius, dir. pavaduotojos ugdymui Jolanta Janulaitytė ir Rimutė Lazdauskienė).

   Istorijos mokytoja mokinius supažindino su  gimnazijos įkūrimo istorija, veikla, vadovais, bei Donelaičio vardo suteikimo dokumentais.

 Lietuvių kalbos mokytojai pateikė informaciją apie K. Donelaičio biografiją, kūrybą, asmenybę. Supažindino mokinius su svarbiausiomis XVIII a. kultūros tendencijomis. Priminė, kodėl mes didžiuojamės vadindamiesi Donelaičio gimnazija.

   Gimnazijos administracija pirmų klasių mokinius supažindino su gimnazijos tradicijomis, vertybėmis, išsakė lūkesčius, palinkėjo sėkmės ir pasidžiaugė žibančiomis mokinių akimis.