į pradžią turinys susisiekite
 lt  |  en

Naujienos » Straipsniai
Kalėdinis 3X3 turnyras

Gruodžio 17 d. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos sporto salėje vyko jau tradicija tapęs sporto klubo ,,Kristido“ organizuojamas  Kalėdinis 3x3 krepšinio turnyras. Šįmet turnyre norą žaisti pareiškė 9 komandos: 3 jaunimo (gimę 2003 m. ir jaunesni) ir 6 suaugusiųjų. Jaunimo grupėje savo pajėgumu išsiskyrė dvi  komandos: „Emigrantai“ (Kasparas Galeckas, Rokas Dailydavičius, Klaudijus Jasulevičius) ir „Vilkaviškio sporto mokykla“ (Ignas Baltrušaitis, Dovydas Packevičius, Džiugas Ivanauskas, Adas Nikliauza). Pajėgesni buvo pirmieji – įveikę visus savo varžovus ir surinkę 4 taškus. Antri liko „Vilkaviškio sporto mokykla“, treti –  „Gimnazijos“ krepšininkai.

Vyrų varžybos vyko taip pat labai atkakliai. Visus varžovus nugalėjo „Tikslas“ (Deivydas  Kivyta, Alvydas Šeštakauskas, Mantas Vaičiūnas, Andrius Levanas). Antri liko „Vištytis“ (Kasparas Galeckas, Jonas Vilkaitis, Arnoldas Brazauskas, Karolis Ragaišis), lemiamose varžybose 12:8 nusileidę „Tikslui“. Trečią vietą užėmė „Gudkaimis“ (Vaidas Aidukonis, Lukas Žemaitis, Saulius Pavelčikas). Ketvirti „Kybartai“, penkti „Dubliariai“, šešti „Gimnazija“.

Varžybų uždarymo metu komandos prizininkės buvo apdovanotos sporto klubo ,,Kristido“ įsteigtais medaliais. Visiems varžybų dalyviams vyr. teisėjas palinkėjo gražių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.