lt  . en 
Naujienos » Straipsniai spausdinti
Kviečiame balsuoti

Kviečiame palaikyti Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos  mokinį Edviną Krocą, jaunajį rašytoją, parašiusį ir savo pastangomis išleidusį autobiografinį romaną "NIEKADOS NELEISK MAN IŠEITI".

 "Ši knyga, tai vienišo, jautraus vaikino apnuoginta siela. Tai kova su savimi, bandant išlaisvinti savo širdį iš kūno kalėjimo. Kūno, kuris jam primestas, bet ne parinktas. Tai jauno rašytojo istorija, nuo nemeilės sau iki sugebėjimo pamilti kitą, neprašant nieko atgal. Tai amžinas ieškojimas to vienintelio žmogaus, kuris niekados neleistų jam išeiti. Tai žinia mums visiems: teisuoliams ir abejingiems, visiems, kurie mano, jog moteris sukurta vyrui, o vyras-moteriai. Teisingi žodžiai - „...meilė neturi lyties...”. Tik daugelis bijo juos ištarti, nes bus nesuprasti, pasmerkti ar įskaudinti. Šia knyga autorius beldžiasi į mūsų širdis, kad išgirstume ir pamatytume, kokie esame visi skirtingi, bet tuo pačiu labai panašūs, visi trokštantys būti laisvi, mylintys ir mylimi."

Š.m kovo 29d. Valdovų rūmuose vyks nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai 2016: išrinkite labiausiai prisidėjusius prie žmogaus teisių pažangos Lietuvoje.

 

Vaivorykštės apdovanojimas – skiriamas už nuopelnus LGBT teisių atstovavimo srityje, mažinant homofobijos, transfobijos ir bifobijos daromą žalą bei skatinant LGBT atvirumą ir didesnę integraciją į visuomenę.

Edvinas Krocas su savo autobiografiniu romanu "Niekados neleisk man išeiti"  yra vienas iš trijų šio apdovanojimo nominantų. Pašome palaikyti mūsų mokyklos jaunajį raštytoją balsuojant portale www.15min.lt. Balsuoti galima iki kovo 27d. Nuoroda pridedama: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/nacionaliniai-lygybes-ir-ivairoves-apdovanojimai-2016-isrinkite-labiausiai-prisidejusius-prie-zmogaus-teisiu-pazangos-lietuvoje-56-768088