į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 

Naujienos » Straipsniai
Paroda, skirta Kybartų Euharistinio Išganytojo parapijos bažnyčios 90-mečiui

   Rugsėjo paskutinį sekmadienį gausiame tikinčiųjų būryje paminėtas Kybartų Eucharistinio Išganytojo parapijos bažnyčios 90-metis. Pasveikinti parapijos šia iškilminga proga susirinko pilnutėlė bažnyčia bendruomenės narių. Sulaukta ir garbių svečių, tarp kurių buvo ir bažnyčios projekto autoriaus, garsaus to meto architekto Vytauto Landsbergio-Žemkalnio palikuonys – sūnus profesorius Vytautas Landsbergis ir anūkė Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė. Priminsime, kad pagal V. Landsbergio-Žemkalnio parengtą projektą pastatyta moderni neoromaninių formų bažnyčia, arka sujungta su atskiru varpinės bokštu.

   Norime pasidžiaugti, kad dvi savaites bažnyčioje buvo eksponuojama paroda, skirta Kybartų Euharistinio išganytojo parapijos bažnyčios 90-mečiui, kurią parengė Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos dailės mokytoja Dalia Viliušienė ir jos mokiniai: Skaistė Navickaitė, Aiva Adomaitytė, Gabija Guntoriūtė, Kamilė Kušlevičiūtė, Eva Matvečikaitė, Ugnė Plečkaitytė, Greta Skeltytė, Aušrinė Dailydaitė, Erika Levendrauskaitė, Brigita Vetčinkina, Rokas Pauža.

Buvo sukurta išties įdomių ir dėmesio vertų tapybos, grafikos bei fotografijos kūrinių, kuriuos netradicinės dailės pamokos metu analizavo gimnazijos trečiokai.

   Supratome, kad kiekvienas žmogus yra individualus ir geba išreikšti savo mintis, jausmus labai įvairiai bei įdomiai. O svarbiausia – visi turime gebėjimą kurti ir džiuginti bendruomenę. Tad ši paroda buvo mūsų iniciatyvumo, kūrybiškumo kompetencijų plėtojimo įrodymas.

   Dėkojame Kybartų parapijos klebonui Vaidotui Labašauskui už nuoširdų, šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą.

 

Mokytoja Dalia Viliušienė ir jos mokiniai